subota, 18. veljače 2012.

Real deklasirao Racing i pobjegao Barci na najveću razliku ove sezone!

Real Madrid uspješno je apsolvirao utakmicu s Racing Santanderom, te pogocima Ronalda, Di Marije i dvama Benzeme pobjegao Barceloni na ogromnih 13 bodova prednosti...
Real Madrid je pobijedio Racing s rezultatom 4 - 0.
Prvi gol zabio je Ronaldo u šestoj minuti i time je dostigao Juanita po broju golova u dresu Real MadridaJuanito je dao 121 gol za 10 godina u Realu, a Ronaldiu su za to trebale samo dvije sezone.U 39 minuti Cisma je dobio drugi žuti karton zbog igranja rukom i Madriđani su od tada imali igrača više.
U završnici prvog poluvremena Madriđani su pucali slobodnjak. Lopta je došla do Benzeme, i kamo drugamo nego u gol! U 62. minuti izašao je Ozil, a ušao dugo iščekivani Angel Di Maria, koji je dugo vremena izbivao zbog ozljede. Nakon nekoliko minuta izlazi Granero, a ulazi Khedira. U 73. minuti vodstvo Reala se povećava na 3 - 0 izvanrednim pogotkom Di Marie. I na kraju, Benzema je pucnuo prema golu i lopta je "sigurno" ušla zahvaljujući Ramosu.

Real Madrid sada ima 61 bod u La Ligi, a to je 13 bodova više od Barcelone.